KTO SME?

Sme ľudia, ktorí robia svoju prácu s nadšením a vášňou aj pre váš nový projekt. V stavebníctve sa pohybujeme už dlhé roky a svoje skúsenosti by sme radi predali aj vám v podobešpičkového stavebného materiálu. Každý jeden komponent, každý hranol, každú skrutku, ktorú u nás nájdete, sme dôkladne vybrali. Ponúkame len také materiály, s ktorými pracujeme a ktorým dôverujeme. Špecializujeme sa na veľkoobchodný predaj stavebného materiálu v štyroch kategóriách: spojovací materiál, stavebný materiál, strešné krytiny a drevo. Samozrejme, ak nie ste podnikateľ a chcete u nás nakupovať, dvere máte otvorené aj vy. Navyše, k prvotriednemu nákupu od nás dostanete kvalifikovaný odborný servis a poradenstvo od majstrov v obore. Nepredávame vám len skrutku či hranol. Predávame vám krajšie bývanie, kvalitnejší život a nový domov. Tešíme sa na vás!

Matúš Nodžák CEO spoločnosti sig.png

O nákupe

1. krok
Jednoduchá registrácia
Pred tým, než začnete u nás nakupovať, vytvorte si účet jednoducho a rýchlo online, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie služby.
2. krok
Môžete nakupovať hneď
Vyberte si z našej širokej ponuky kvalitného stavebného materiálu. Celý sortiment je rozdelený do prehľadných kategórií, stačí si vybrať.
3. krok
Potvrdenie objednávky
Po vytvorení objednávky ju náš systém spracuje a vyhodnotí, či je potrebné s vami prekonzultovať spôsob dopravy a jej cenu. Naši usilovní kolegovia vás v prípade potreby budú kontaktovať, preto môže tento krok trvať maximálne 24 hodín. Ďakujeme za trpezlivosť.
4. krok
Fakturácia a doručenie
Keďže doručujeme aj nadrozmerný náklad, forma dopravy sa môže líšiť. Po dohode s vami tovar okamžite naložíme a doručíme vám ho v požadovanom množstve. O každom kroku vás budeme informovať formou emailu alebo telefonicky.

Prečo si vybrať nás?

Roky skúseností
Ak pracujete s nami, pracujete s profíkmi. S našou firmou Spokostav sme úspešne dokončili desiatky stavebných projektov. Môžete nám dôverovať.
Najvyššia kvalita
V našej ponuke nájdete len ten stavebný materiál, ktorého kvalitu sme si sami overili. Len tak vám vieme zaručiť maximálnu kvalitu a efektivitu.
Ľudskosť a profesionalita
Profesionálne nasadenie nestačí. Všetci sme ľudia, preto je pre nás dôležitý ľudský prístup k vám, pochopenie a ústretovosť.
Vždy niečo navyše
Našim zákazníkom sa snažíme ponúknuť vždy niečo extra: zľavy pre veľkoodberateľov, špeciálne ponuky a nadštandardný servis.

Ísť hore
Menu
Zatvoriť
Košík
Zatvoriť
Späť
Účet
Zatvoriť