Drevovláknitá doska TOP hr.20mm

8,44 €
S DPH
Drevovláknitá doska TOP je paropriepustná a poveternostným vplyvom odolná doska vhodná na strechy, steny z interiéru aj z exteriéru.
12 pracovných dní
14195
Jednotka :
  • m2

TOP je ekologický prírodný izolačný materiál z drevných vlákien. Je vyrábaný vo forme drevovláknitých dosiek s perodrážkou pre difúzne otvorené konštrukcie. Dosky sú certifikované ako stavebno-ekologický materiál certifikátom natureplus.

Vďaka prírodnému materiálu a jeho fyzikálnym schopnostiam vytvára zdravé prostredie v interiéri.

TOP – drevovláknité dosky – sú vhodné na izoláciu:

Obvodového plášťa (pod omietku, do odvetrávanej fasády)

Strešného plášťa ( nadkrokvová izolácia, podkrokvová izolácia, alebo na spodnom líci priehradových väzníkov u bungalovov, s tenkovrstvovou omietkou a štukovým povrchom)

TOP je prírodná izolácia, ktorá vďaka značnej objemovej hmotnosti a nízkej tepelnej vodivosti chráni v lete pred horúčavou av zime pred chladom, celoročne tak zaisťuje tepelnú stabilitu interiéru. Vďaka vysokej objemovej hmotnosti a vláknitej štruktúre materiálu tiež chráni pred hlukom - akusticky izoluje. Vláknitá štruktúra a teda nízky faktor difúzneho odporu umožnuje proces difúzie – izolácia je priepustná pre paru a stabilizuje vlhkosť v interiéri. V prípade zahorenia dlho chráni objekt pred plameňmi.

14195
Skladom

Tabuľka dát

Šírka [mm]
600
Dĺžka [mm]
2500
Hrúbka [mm]
20
Minimálne množstvo objednávky (m2)
1,47

Špecifické referencie

Ísť hore
Menu
Zatvoriť
Košík
Zatvoriť
Späť
Účet
Zatvoriť